Saymer Web Yazılım Hakkında

Saymer Web Yazılım Hakkında

Saymer Web Yazılım Ajansı olarak 2011 yılından beri İstanbul'da web yazılım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza uygun web sitenizi en uygun fiyat garantisi ile tasarlamaya ve beğeninize sunmaya özen gösteriyoruz.
Neden Bİzi Seçmelisiniz?
Müşterilerimize ve çalışanlarımıza bir aile sıcaklığıyla yaklaşıp, para kazanmaktan ziyade insanların dostluğunu kazanmaya çalışıyoruz. Yıllardır çalıştığımız müşterilerimizin hiçbirinin memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.
Kimler Bizi Seçmeli?
Tecrübeli ve işini oldukça seven çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bizimle çalışan firmalara sektörde fark yaratması ve rakiplerinin önüne geçmesi için bir fırsat tanıyoruz. Gittikçe dijitalleşen dünyada eğer sizler de firmanızın web dünyasında yerini belirlemek, daima güncel kalmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.
Hedeflerimiz Neler?
Web Yazılım Ajansı olarak bizlerin hedefleri yaptığımız projelerin her birine kendi web sitemizi yapıyor gibi özenmektir. Hedeflerimize ulaşmamız, tek bir müşterimizin bile memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yapmak ve işlerimizde müşterilerimizin kalitesini ortaya koymakla mümkündür.

Hangi Yazılım Dillerini Kullanıyoruz?

Sağda ki grafiğe göre ortalama olarak bir web sitesi projesinde kullandığımız yazılım dili kodlamaları mevcuttur. Bu grafik projenizin hangi yazılım dilinin ne kadar kullanıldığını ortalama olarak size anlatmaktadır.
HTML %
Css %
Php %
JavaScript %
Tıkla Anında Konuş